МОВА

Фурнітура для жалюзі

Жалюзі — це світлозахисні пристрої, що складаються з горизонтальних і вертикальних пластин. Вони виконують традиційну функцію захисту від сонця і сторонніх поглядів, при цьому не перешкоджаючи циркуляції повітря. Але як би довго вони не служили приходить час їх обслуговування.

В даному розділі нашого інтернет магазину Ви зможете знайти повний асортимент фурнітури для самостійного ремонту горизонтальних і вертикальних жалюзі.

Каталог комплектуючих для ремонту жалюзі

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Бігунок для жалюзі
Бігунок здійснює поворот тканинної стрічки навколо осі, а також її переміщення в потрібному напрямку, ну і звичайно ж утримує саму тканину (фото 2). Між собою вони з'єднуються дистанційною пластинкою (фото 3). Бігунки підходять на всі вертикальні карнизи V10 з шириною стрічки як 89 мм так..
7.50 грн 6.00 грн
На основі 1 відгуків.
Вішалка для жалюзі
Вішалка слугує з'єднуючим елементом між бігунком та тканиною. Вона вставляється у верхню частину тканини (спеціально підготовлену кишеню) як показано на фото. Існує два розміри тканинної стрічки 89 мм і 127 мм, але сама вішалка на 5 — 7 мм менше від розміру самої тканини, це обумовлено лише з..
1.50 грн
На основі 2 відгуків.
Грузик на шнур
Грузик чіпляється на шнур управління вертикальними жалюзі і служить як навантажувач щоб уникнути випадання шнура з карнизу. Він складається з двох частин, всередину між ними вставляється металева пластина для додання грузику більшої ваги. ..
10.00 грн
На основі 0 відгуків.
Вантажик до тканини
Вантажик є обтяжувачем тканини вертикальних жалюзі. Він вставляється в нижню кишеню тканини вушками вгору. Для м'яких тканин (Line, Zodiac, Amsterdam та подібні їм) використовується пластиковий грузок, а для твердих (Roma, Itaca, і подібні їм) використовують важки всередині яких є метал. ..
4.00 грн
На основі 4 відгуків.
Тримач бігунка
С — кліп фіксується на осі вертикального карниза і служить держателем першого бігунка з боку механізма управління. Оптова розфасовка — 1000 шт. ..
1.10 грн
На основі 0 відгуків.
Дистанція
Дистанція — це пластмасова пластинка, яка з'єднує бігунки вертикальних жалюзі між собою і фіксує відстань між ними при їх розсуванні. При покупці не забувайте про те, що дистанція до вертикальних жалюзі підрозділяється на два розміри, а саме: 89 і 127 мм. ..
2.70 грн
На основі 0 відгуків.
Заглушка 20*25 мм
Буває так, що після ремонту квартири або переїзду на нове житло втрачається багато дрібних деталей і речей, які служили нам довгі роки. Цього разу ми говоримо про заглушки на горизонтальні жалюзі. Після закінчення деякого часу вони зсихаються, тріскаються від впливу навколишнього середовища і..
3.00 грн 2.00 грн
На основі 0 відгуків.
Заглушка з носиком
Заглушку з носиком одягають на металевий карниз в нижній частині горизонтальних жалюзі у якості фіксатора. Вона вставляється в спеціальний куточок, прикручений до рами або поворотно-відкидної стулки вікна. Найбільш вразливою частиною заглушки є "носик", тому щоб уникнути його поломки не варто..
2.50 грн
На основі 0 відгуків.
Мотузки
Вартiсть вказана за 1 погонний метр. Капроновий шнур є невід'ємною частиною горизонтальних жалюзі, за допомогою, якого здійснюється опускання і підйом жалюзі. Чому капрон? Тому, що він володіє високою еластичністю в кілька разів вищою ніж еластичність шовку, а також є стійким до стирання...
3.00 грн 2.50 грн
На основі 3 відгуків.
Кліпси до жалюзі
Кліпси призначені для монтажу вертикальних жалюзі. З їх допомогою ви зможете легко встановити жалюзі на стелю (Фото 1), або у проріз віконного відкосу. Для установки жалюзі на проєм (Фото 2) використовують спеціальні кронштейни, до яких також потрібні кліпси. Тому, що до кронштейна прикручуєт..
3.00 грн
На основі 0 відгуків.
Дзвіночок
Дзвіночок одягається на кінець шнура підйому і опускання горизонтальних жалюзі (Фото 2), а також є простим декоративним закінченням. Все, що потрібно так це протягнути шнур, у отвір дзвіночка, зав'язавши вузлик і все готово. ..
1.00 грн
На основі 0 відгуків.
Жилка
Вартість вказана за 1 погонний метр. Жилка використовується у якості струни, яка протягується вздовж рулонних штор або жалюзі у спеціальні фіксатори для усунення провисання на поворотно-відкидних вікнах. Щоб оснастити рулонні штори жилкою необхідно купити спеціальні заглушки з отвором, ву..
0.60 грн
На основі 0 відгуків.
Корзинка
Корзинка об'єднує у собі відразу три елементи фурнітури, а саме, через втулку проходить вісь обертання і фіксується драбинка, що утримує алюмінієву стрічку, а у нижній частині корзинки проходить капроновий шнур по металевому валику, який полегшує ковзання шнура. Кріпиться корзинка всередині к..
2.70 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн Classic
Кронштейн призначений для кріплення (встановлення) дерев'яних горизонтальних жалюзі з шириною пера 50 мм. Він є універсальним кріпленням для фіксації жалюзі як на стіну так і на стелю. Завдяки ребру жорсткості кронштейн витримує навантаження до 20 кг. Рекомендована відстань при монтажі між кр..
57.36 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейн для жалюзі
Кронштейни "Твіст куточок" використовуються для кріплення алюмінієвих жалюзі білого кольору, а "Anwis" для всіх кольорових. Кронштейни "Твіст куточок" більш прості у використанні і досить зручні при монтажі жалюзі на стелю. У кронштейнах є декілька технічних отворів, через які здійснюється мо..
4.23 грн
На основі 1 відгуків.
Кронштейн настінний
Для монтажу вертикальних жалюзі на віконний проріз вам знадобляться Г-образні металеві кронштейни. Вони випускаються у двох розмірах 89 і 127мм. Настінний кронштейн має два кріпильні отвори і один поздовжній паз для кріплення до нього кліпс. Таке з'єднання дозволяє закріпити вертикальний карн..
10.00 грн
На основі 0 відгуків.
Гачок для жалюзі
Гачок слугує з'єднуючим елементом механізму управління жалюзі з пластиковою тростиною. Він виготовлений з якісного пластика з посиленою товщиною стінок шестикутника 1.2 мм і діаметром з'єднувальної голівки 3.0 мм. Дані гачки підходять на всі види горизонтальних жалюзі. Щоб вони довго служили ..
3.60 грн 3.00 грн
На основі 1 відгуків.
Драбинка до жалюзі
Драбинка застосовується у виробництві горизонтальних жалюзі і призначена для підтримки алюмінієвої стрічки на однаковій відстані одна від одної. Вона буває різних розмірів комірки, це залежить від ширини стрічки. Найчастіше при виготовленні жалюзі використовується драбинка розміром 22/28 для ..
5.50 грн
На основі 0 відгуків.
Поворотний механізм
Механізм підходить для вертикального карниза V10. Він з'єднується з віссю обертання за допомогою штифта і дозволяє здійснювати поворот тканини або повне її відкриття / закриття. Комплектність механізму: роторно ланцюговий механізм задня кришка з роликами ..
50.00 грн
На основі 0 відгуків.
Механізм управління
Механізм виконує дві функції, поворот алюмінієвої стрічки і утримування її при підйомі або опусканні у потрібному положенні. Механізм (Фото 1) складається з двох частин: черв'ячна передача і ролик. У черв'ячної передачі є два дзеркальних паза, куди і вставляється відповідна частина з роликами..
30.00 грн 25.00 грн
На основі 0 відгуків.
Паличка для жалюзі
Паличка або як її ще називають тростина управління, дає можливість регулювати потік освітлення у кімнаті. Часто ці тростинки ламаються, але не від того що вони здаються крихкими, а від того що мають велику довжину. Щоб паличка для жалюзі не ламалася, вам слід вкоротити її розмір до максимальн..
5.50 грн
На основі 1 відгуків.
Плечіки
Плечіки — це алюмінієві або пластикові пластини, які призначені для жорсткої фіксації першої верхньої ламелі для того, щоб уникнути її заїдання. Встановлюються плечіки не складно. Важливо лише зробити це правильно, тобто при установці тоненькі нитки драбинки повинні бути всередині, між плечік..
0.50 грн
На основі 0 відгуків.
Ручка для жалюзі
Пластикова ручка слугує декоративним закінченням і захисним ковпачком тростини управління горизонтальними жалюзі. Внутрішня частина ручки виконана у формі шестикутника, яка повторює форму самої тростини (тростини). Діаметр отвору - 8мм. Щоб уникнути розтріскування ручки не рекомендується ..
3.00 грн
На основі 0 відгуків.
Стопор з роликами
Стопор з роликами призначений для карниза вертикальних жалюзі, який слугує упором між двома фіксаторами шнура, а також підтримує сам шнур з валом. При виготовленні вертикальних жалюзі з налаштуванням разcування штор від центру в сторони обов'язково використовують даний стопор. ..
2.83 грн
На основі 0 відгуків.
Стопорне кільце
Стопорне кільце або як його ще називають "зірочка" призначено для жорсткого фіксування осі обертання в задній кришці механізму управління вертикальних жалюзі (Фото 2). Воно виготовлене з металу. Фіксація стопора відбувається за рахунок маленьких зубів розташованих усередині кільця. ..
2.00 грн
На основі 0 відгуків.
Торцева заглушка
Торцева заглушка виготовлена з пластмаси. Вона одягається на нижній металевий карниз горизонтальних жалюзі у якості декоративного закінчення. Поломка або розтріскування заглушки відбувається за рахунок неякісно виготовлених жалюзі, а не від пластмаси з якої вона виготовлена. Так, безсумнівно,..
1.00 грн
На основі 0 відгуків.
Куточок з гвинтом
Куточок використовується для фіксації нижньої планки горизонтальних жалюзі або римських штор у конструкції, яких передбачена струна (трос). Для жалюзі з шириною стрічки 25 мм використовують високий куточок, а до жалюзі 16 мм низький. У нижній частині куточка є втулка з маленьким гвинтиком, кр..
21.60 грн
На основі 0 відгуків.
Куточок фiксатора
Куточок призначений для фіксації нижньої частини планки горизонтальних жалюзі. Фіксація здійснюється за рахунок того, що заглушка на нижній планці має носик (виступ), який заходить в паз куточка. Куточок прикручується на два шурупа під нижнім краєм штапика пластикового або дерев'яного вікна (..
2.50 грн
На основі 0 відгуків.
Фіксатор драбинки
Заглушка фіксатор — призначена для жорсткої фіксації драбинки підтримуючої стрічку горизонтальних жалюзі. Замінити фіксатор драбинки можна самостійно. Досить витягнути його з нижньої планки карниза і розв'язати вузлик на кінці шнура.        ..
2.20 грн
На основі 0 відгуків.
Фіксатор нитки
Фіксатор призначений для утримування нитки управління на горизонтальних жалюзі у піднятому стані. Він прикручується безпосередньо до рами або стулки вікна. Принцип його дії досить простий і заснований на тому, що на нього намотують мотузку, яка лягає у внутрішній паз фіксатора. ..
1.40 грн
На основі 0 відгуків.
Подовжувач бігунка
Подовжувач призначений для регулювання кута нахилу стрічки вертикальних жалюзі монтаж карниза, яких здійснюється на нахилені або косі вікна (див. ФОТО).        Продовжувач складається з двох частин, одна з яких фіксується на бігунок, а друга з'єднується безпо..
13.80 грн
На основі 0 відгуків.
Подовжувач кронштейна
Подовжувач кронштейна призначений для збільшення відстані між стіною і карнизом вертикальних жалюзі. Він може використовуватися з будь-яким з кронштейнів як 89 так і 127 мм. Подовжувач прикручують до стінового кронштейну за допомогою болтика, який продається в комплекті з кронштейном. ..
3.83 грн
На основі 0 відгуків.
Фіксатор фалда
Фіксатор Фалда призначений для кріплення декоративної планки, яка прикриває карниз дерев'яних жалюзі і служить як декоруючий елемент. Щоб зняти декоративний фалд не пошкодивши його потрібно за допомогою шила або тоненькою викрутки злегка віджати язичок на фіксаторі і акуратно витягнути його з..
15.50 грн
На основі 1 відгуків.
Фіксатор шнура
Каретка - фіксатор призначена для фіксації головного бігунка та закріплення шнура (мотузки) у карнизі V34 вертикальних жалюзі. Замінити фіксатор мотузки можна самостійно. Це не вимагає спеціальної підготовки, а лише трохи терпіння, акуратності та уважності.      &..
8.88 грн
На основі 0 відгуків.
Фіксація жалюзі
Нижня фіксація до жалюзі являє собою чотири пластикових кріплення, два з яких заглушки і два куточка з отворами під шурупи. Принцип роботи, яких заснований на з'єднанні між собою куточка і заглушки, що підвищує комфорт використання на поворотно-відкидних стулках. Заглушки одягаються з обох ст..
12.60 грн 10.00 грн
На основі 1 відгуків.
Ланцюжок на вантажки
Даний ланцюг має спеціальні С-подібні зачепи, за допомогою, яких вона кріпиться за вушка грузиків внизу тканини. Ланцюжок має певний крок між зачепами як для 89-й, так і 127 стрічки. Для того щоб купити необхідний метраж ланцюжка потрібно порахувати кількість тканинних стрічок на вашому карни..
4.05 грн
На основі 0 відгуків.
Ланцюги Besta
Ланцюжок Besta характеризується високою міцністю і надійністю. Він поділяється на два типорозміри: Т4 з діаметром кульки 3,0 мм і Т6 з діаметром кульки 4,3 мм. Ланцюжок Т4 підходить під механізми Besta mini, Besta Uni, тобто на системи, у конструкцію яких використовується вал Ø 16 - 19 мм, а ..
6.50 грн
На основі 0 відгуків.
Шуруп 10 мм
Універсальний шуруп 3.0 * 10 мм використовується у багатьох галузях будівництва як кріпильний елемент. Якщо перед вами постало питання, на які шурупи прикріпити горизонтальні жалюзі до пластикового або дерев'яного вікна, то це той самий випадок, коли вам буде потрібно саме такий шуруп. Та..
0.16 грн
На основі 0 відгуків.
BIG PROFIT — МАГАЗИН КОМПЛЕКТУЮЧИХ

АДРЕСА:
Київ, 04074, Україна
вул. Новозабарська 2/6, код 11,
Офісний центр "РіКо"

ТЕЛЕФОН:
+38 066 00 459 00

БАНК: ПРИВАТБАНК
ЄДРПОУ: 2859807757
РАХУНОК: 26004056203827
МФО: 380269

РЕЖИМ РОБОТИ:
ПН-ПТ з 10:00 до 18:00

ВАРТІСТЬ:
від 0.11 до 4 314.30 гривень