МОВА

Фурнітура для карнизів

Карниз — служить для підвішування штор, тюля і ламбрекенів. З часом буває так, що після ремонту у квартирі ми не можемо знайти то гачків, то заглушок, а то й самих карнизів.

Деякі види карнизів взагалі зникають з магазинів, а фурнітура до них стає дефіцитом. Тоді постає питання що робити, куди йти і де все це можна купити?

Пропонуємо Вам розглянути наш каталог у якому представлена різного роду фурнітура для карнизів як сучасних так і минулих років.

Каталог комплектуючих до карнизів

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Алюмінієва смуга
Алюмінієва смуга використовується не тільки у будівництві, але і у швейному виробництві. При пошитті штор служить як навантажувач тканини. Обтяжувач до штор продається кратно метру або цілою смугою, довжина якої 3 метри. За замовчуванням ціна вказана за метр погонний. Також можна скориста..
59.77 грн
На основі 0 відгуків.
Бігунок MICRO
Пластмасовий елемент з геометричними параметрами відповідними параметрам карниза, який призначений для кріплення штор та їх руху називається бігунком. Бігунки відрізняються один від одного розміром і формою залежно від конфігурації профілю, для якого вони виготовлені. Вони діляться на прості ..
1.50 грн
На основі 1 відгуків.
Бігунок KS
Бігунок KS використовується виключно для профільного карнизу KS та СКС. Він виготовлений з високоякісних полімерів, що забезпечує гарне ковзання бігунка у карнизі.         Головною перевагою таких бігунків є те, що вони защипуються у карниз. Це дозволяє ..
6.20 грн
На основі 0 відгуків.
Бігунок Міні
Бігунок Міні використовується у алюмінієвих профільних карнизах перетин, яких не перевищує 10 мм. Добре продумана форма бігунка забезпечує гарне ковзання, а можливість використання французького гачка підвищує комфорт користування карнизом. Бігунок Міні призначений для легких і середньої тяжко..
1.80 грн
На основі 0 відгуків.
Стрічка липучка
Вартість вказана за 1 метр погонний однієї частини. Липучка до штор — це одна з елементів шторної фурнітури, яка найчастіше використовується для статичного кріплення ламбрекенів. Вона буває пришивна та на клейовій основі. Петля — м'яка частина стрічки з липкою основою застосовується для ж..
12.00 грн
На основі 7 відгуків.
Декоративный грузик
Насамперед грузик служить як декоративний елемент, а також є обважнювачем ланцюга управління рулонних штор та римських карнизів. Продається в трьох основних кольорах: білий, коричневий і дуб. Легко кріпиться і знімається не вимагаючи при цьому додаткових інструкцій. ..
10.00 грн
На основі 0 відгуків.
Бігунок з роликом
Такими роликами комплектується гнучкий карниз перетин профілю, якого нагадує двутавр. Цей бігунок оснащений двома маленькими рухливими роликами, що забезпечують рух і ковзання по профілю карнизу. Ролик призначений тільки для легких штор загальною вагою до 2.5 кілограм. Якщо вага штори перевищ..
2.00 грн 1.62 грн
На основі 0 відгуків.
Делайтер Forest
Майстер глайдер являє собою металеву S - подібну лапку, яка прикручується до каретки профільного карнизу CKS. Він дозволяє повністю засунути штори одину на одну, що виключає утворення щілини по центру. ..
46.56 грн
На основі 1 відгуків.
Заглушка KS
Дана заглушка призначена для закривання торців профільного карнизу KS від вискакування бігунків. Заглушка надійно фіксується за допомогою спеціального поворотного стопора KS. На оригінальних заглушках стоїть маркування FOREST, яке підтверджує високу якість. Перевага оригінальних заглушок ..
21.00 грн
На основі 0 відгуків.
Заглушки Міні
Як правило, всі карнизи мають заглушки. Деякі з них виконують не тільки функцію яка запобігає випадінню бігунків (роликів з гачками), але й жорстке фіксування краю штори. Конфігурація бігунків також різноманітна як і сам вид карнизів. Якщо ви робили вдома ремонт і втратили заглушки, то не вар..
7.44 грн
На основі 0 відгуків.
Кліпси KS, CKS
Кліпси KS поділяються на два типи: Standart та Smart. Відмінність лише у тому, що кліпси типу Smart простіше й більш зручні для монтажу карнизів KS та CKS, так як вони просто замикаються. Завдяки продуманій формі та способу фіксації, кліпси FOREST поєднують у собі надійність кріплення карнизу..
19.30 грн
На основі 0 відгуків.
Кліпси Міні
Кліпса Міні призначена для кріплення профільного карнизу Міні на стелю. Для того щоб встановити карниз на стіну, крім кліпс знадобляться ще й Г-образні кронштейни. Форма кліпси має невеликий поздовжній паз, наявність якого дозволяє легко знімати карниз, що не викручуючи повністю дюбеля. ..
29.20 грн
На основі 0 відгуків.
Кліпси на Т профіль
Кліпса — це металеве кріплення, за допомогою якого здійснюється монтаж стельових карнизів безпосередньо на стелю. Сьогодні всі сучасні карнизи оснащені таким кріпленням. Досить легко одягаються і знімаються при необхідності. При монтажі рекомендований крок між ними повинен бути від 50 см до 8..
3.50 грн
На основі 0 відгуків.
Кільця
Кільце прозоре — використовується у швейному виробництві для вирішення багатьох завдань одним з, яких є виготовлення римських штор. Кільця пришиваються на зворотній стороні тканини у місцях перетину прутика зі шнуром що виходить з підйомного блоку римського карниза. Кількість кілець для п..
1.20 грн
На основі 0 відгуків.
Кронштейни
Металевий кронштейн Coulisse — призначений для закріплення римського карниза Coulisse. Його універсальність дозволяє здійснювати монтаж як у стелю так і на стіну, ну і відповідно на віконну раму. Оригінальний колір кріплення тільки білий. Пластмасове кріплення до римських штор підходить т..
25.00 грн
На основі 0 відгуків.
Гачки до струни
Пропонуємо металевий гачок як додатковий аксесуар для більшості струнних карнизів. Гачки серії Standart виготовлені з металу з гальванічним покриттям, а серія гачків Busche виготовлені з нержавіючої сталі. Також для того, щоб зафіксувати штори в зібраному стані за допомогою зав'язок викор..
6.50 грн
На основі 0 відгуків.
Гачок французький
Існує багато різних видів гачків для карнизів, яких об'єднує один недолік - це їх незручність в навішуванні штор. Як же бути запитаєте ви? Рішення є! Компанія Forest випустила сучасний гачок, який поєднує в собі практичність і комфорт у використанні. Його форма настільки продумана, що не ..
0.77 грн
На основі 3 відгуків.
Механізм Classic
Роторно ланцюговий механізм Classic використовується у виготовленні підйомних карнизів на сліп профілі для пошиття австрійських, французьких та римських штор. За допомогою стопорного гвинта механізм фіксується у сліп карнизі на потрібній відстані. Досить простий у використанні. Для ш..
195.00 грн
На основі 0 відгуків.
Механізм Coulisse
Ланцюговий механізм Coulisse призначенний для виготовлення римських карнизів, який виконує роль підйомного пристрою. Залежно від розмірів штори підбирається відповідний тип механізму (1:1 или 1:4) і комплектуючі які здатні витримувати навантаження, що виникає у результаті підйому штори вгору...
150.00 грн
На основі 2 відгуків.
Механізм Pulley
Роликовий механізм Pulley — це механічний пристрій всередині, якого є від одного до декількох роликів які забезпечують функцію підйому або фіксації шнура. Даний роликовий механізм використовують у різних видах сонцезахисних систем. Наприклад, якщо Ви вирішили зробити карниз до римських шт..
45.00 грн
На основі 2 відгуків.
Палички
По всій ширині полотна римської штори з рівними інтервалами (приблизно 30 см) роблять кишеньки або пришивають спеціальну тесьму, в яку вставляються прутики білого кольору. При піднятті штора лягає рівними горизонтальними складками, які рівномірно нашаровуються по типу гармошки за рахунок закр..
25.00 грн
На основі 0 відгуків.
Поворот для карниза
Щоб повісити штори на вікна розташовані під прямим кутом один до одного часто встає питання який карниз для цього краще вибрати? Фахівці рекомендують використовувати карниз з поворотом 90 °. З його допомогою можна з'єднати кілька пластикових шин, що дозволить зрушувати штори від одного краю д..
63.90 грн
На основі 0 відгуків.
Ролик Coulisse
Ролик призначений для намотування капронового шнура, який підіймає штору. Він вставляється у римський карниз Coulisse та фіксується за допомогою затискного шурупа. Конструктивно ролик намотування шнура складається з трьох основних елементів: барабан, кожух, шнур. Капроновий шнур у ролику за з..
53.13 грн
На основі 0 відгуків.
Ролик Pulley
Ролик Pulley закріплений на металевій пластині, по краях якої є кріпильні отвори. У більшості випадків він використовується разом з механізмом Pulley для виготовлення різного виду підйомних штор. Кріпильний штифт та центральна вісь самого ролика - металева, що забезпечує надійність у використ..
30.00 грн
На основі 0 відгуків.
З'єднувач Dormax
Для того щоб зробити ланцюжок Т6 без розривів при цьому забезпечити надійність з'єднання вам знадобиться металевий з'єднувач. Все що потрібно так це зняти по дві кульки з кожного кінця ланцюжка, після чого зав'язати маленькі вузлики і вставивши в з'єднувач затиснути плоскогубцями. Таким ч..
13.13 грн
На основі 0 відгуків.
З'єднувач Forest
З'єднувач Forest призначений для якісного з'єднання профільних карнизів KS або CKS. Це стає дуже актуально тоді, коли розмір карниза перевищує довжину більш ніж 3 метри, що створює незручності при його транспортуванні, а також незручності в монтажі. З'єднувач Forest дозволяє з'єднувати профіл..
135.00 грн
На основі 0 відгуків.
З'єднувач шнура CKS
З'єднувач CKS призначений для з'єднання кордового шнура управління у профільному карнизі CKS. Принцип з'єднання заснований на тому, що в паз заводяться обидва кінці корду і затискаються гвинтиками. З'єднувач шнура виконує ключову роль при налаштуванні типів управління і по суті є серцем профі..
30.00 грн
На основі 0 відгуків.
Стопор KS
Усі профільні карнизи крім заглушок у своєму складі мають спеціальні стопори, які здатні фіксуватися у потрібному місці, а у основному по краях карниза для утримування краю штори. Досить широко стопора використовуються для кутових та арочних карнизів типу KS і CKS. ..
29.16 грн
На основі 0 відгуків.
Стопор до Т профілю
Металевий стопор є заглушкою і невід'ємною частиною фурнітури для профілю перетин, якого нагадує українську букву І чи двутавр. За допомогою регульованого гвинта стопор можна зафіксувати в будь-якому місці карниза. ..
5.10 грн
На основі 0 відгуків.
Ланцюжок Coulisse
Цей ланцюжок є замкнутим (без розривів) і постачається у п'яти розмірах. Вона призначена безпосередньо під такий механізм для римських штор або такий. Вартість вказана за штуку, тобто на один карниз. Якщо перераховані вище розміри не підходять і потрібно зробити нестандартний розмір ланцю..
25.96 грн
На основі 0 відгуків.
Шторна тесьма
Тесьма до штор - це тонка текстильна прозора смуга розміром від 6 мм до 15 см, яка широко використовується у швейному виробництві для пошиття декоративних штор різного роду, а саме: римських, австрійських, японських, французьких та інших. Для пошиття римських штор використовують спеціальну пр..
7.85 грн
На основі 0 відгуків.
BIG PROFIT — МАГАЗИН КОМПЛЕКТУЮЧИХ

АДРЕСА:
Київ, 04074, Україна
вул. Новозабарська 2/6, код 11,
Офісний центр "РіКо"

ТЕЛЕФОН:
+38 066 00 459 00

БАНК: ПРИВАТБАНК
ЄДРПОУ: 2859807757
РАХУНОК: 26004056203827
МФО: 380269

РЕЖИМ РОБОТИ:
ПН-ПТ з 10:00 до 18:00

ВАРТІСТЬ:
від 0.11 до 4 314.30 гривень