МОВА

Аксесуари до штор

Майже будь-яка сучасна штора має ті чи інші декоративні елементи. Щоб внести зміни в інтер'єр, не завжди потрібно міняти штори.

Правильний вибір шторної фурнітури може підкреслити розкіш тканини, виступити домінантою дизайнерського рішення, стати родзинкою в обраному стильовому напрямку.

Єдине, що необхідно для створення закінченого образу, - це різні кріпіжні аксесуари до штор:

  1. люверси
  2. магніти
  3. підхоплення
  4. стеклярус

Товари для шиття та рукоділля

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Тесьма с кольцами
Тасьма з кільцями призначена для пошиття підйомних штор, в тому числі французьких, римських, австрійських та інших видів, де необхідна дана тасьма. Ширина тасьми 20 мм, а відстань між кільцями 15 см. ..
11.40 грн
На основі 0 відгуків.
Затискач з магнітом
Зажими для штор на магнітах здатні прикрасити будь-які, навіть найпростіші і невигадливі штори, зробити їх оригінальними і стильними. Наприклад, в маленькій кімнаті з маленьким вікном стильно і витончено може виглядати невелика шторка, а на ній — магніт на тросику. Одягається він дуже про..
180.00 грн
На основі 3 відгуків.
Гачки для підхватів
Щоб гарно зафіксувати штори за допомогою підв'язок використовують спеціальні гачки. Вони бувають різних кольорів, а їх форма часто відповідає дизайну карниза. Гачок кріпиться до стіни по обидва боки штори на рівні підвіконня за допомогою пластикового дюбеля 6 мм. ..
20.00 грн
На основі 0 відгуків.
Стрічка липучка
Вартість вказана за 1 метр погонний однієї частини. Липучка до штор — це одна з елементів шторної фурнітури, яка найчастіше використовується для статичного кріплення ламбрекенів. Вона буває пришивна та на клейовій основі. Петля — м'яка частина стрічки з липкою основою застосовується для ж..
12.00 грн
На основі 7 відгуків.
Люверси
Мода дуже впливає на всі сфери життя людини. Відображення сучасних течій і тенденцій у всьому, що нас оточує, сприяє гармонії в житті. Для штор не менш важливо знати і застосовувати те, що актуально сьогодні і не було відомо вчора. Дизайнери рекомендують оновлювати "віконний гардероб" раз в 3..
45.00 грн
На основі 0 відгуків.
Накінечники до карнизів
Цього року ми влаштували грандіозний розпродаж на накінечники до кованих карнизів преміум класу. Завдяки підтримці наших спонсорів купити накінечники для карнизів та безліч красивих і якісних товарів для дизайну вікон з Америки, Європи, і країн Азії стало доступнішим ніж раніше. Корот..
25.00 грн
На основі 1 відгуків.
Ножиці для ниток
Представляємо Вашій увазі зручний інструмент який полегшує роботу у швейному виробництві. Дані ножиці призначені для обрізання ниток. ..
20.70 грн
На основі 0 відгуків.
Підхоплення
Підхоплення для штор — це необхідна частина композиції красиво оформленого вікна, основне призначення яких підхоплювати штори. Окрім свого декоративного призначення, підхоплення дозволяє розсовувати штори і регулювати потік світла. При монтажі їх зазвичай розташовують на висоті від половини д..
50.00 грн
На основі 3 відгуків.
Пробійник отворів
Пробійник призначений для пробивання круглих отворів різного діаметра у шкірі, брезенті, картоні, тканинах та інших подібних матеріалах. У набір входить 5 насадок різних діаметрів. Зміна насадок на пробійнику здійснюється методом вкручування їх у металеву рукоятку. ..
250.00 грн
На основі 0 відгуків.
Шторна тесьма
Тесьма до штор - це тонка текстильна прозора смуга розміром від 6 мм до 15 см, яка широко використовується у швейному виробництві для пошиття декоративних штор різного роду, а саме: римських, австрійських, японських, французьких та інших. Для пошиття римських штор використовують спеціальну пр..
7.85 грн
На основі 0 відгуків.
BIG PROFIT — МАГАЗИН КОМПЛЕКТУЮЧИХ

АДРЕСА:
Київ, 04074, Україна
вул. Новозабарська 2/6, код 11,
Офісний центр "РіКо"

ТЕЛЕФОН:
+38 066 00 459 00

БАНК: ПРИВАТБАНК
ЄДРПОУ: 2859807757
РАХУНОК: 26004056203827
МФО: 380269

РЕЖИМ РОБОТИ:
ПН-ПТ з 10:00 до 18:00

ВАРТІСТЬ:
від 0.11 до 4 314.30 гривень