МОВА

Комплектуючі до москітних сіток

Одним з радикальних способів боротьби з комарами є москітні сітки. Вони надійні, мають великий термін експлуатації. Скільки запитаєте Ви? А це залежить від погодних умов, але в середньому це близько 5 — 8 років.

Найбільш уразливі частини москітної сітки — це само москітне полотно і ущільнювальна гума, які пошкоджуються швидше та потребують заміни.

Усі необхідні комплектуючі до москітних сіток можна купити у нашому магазині або замовити доставку по Києву.

Каталог москітної фурнітури

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Защіпка фіксатор
За допомогою цієї защіпки можна забезпечити надійну фіксацію деяких конструкцій, наприклад, москітної двері. Компактний розмір і конструктивно продумані елементи дозволяють використовувати такі засувки в багатьох сферах будівництва. Хороша фіксація досягається за рахунок регулювання двох верт..
10.00 грн
На основі 0 відгуків.
Кишеня PVC
Пластикові кишені призначені для фіксації москітної сітки до профілю вікна з боку вулиці. У комплект кріплення входить дві великі кишені та дві маленькі. Маленькі кишені прикручуються завжди тільки знизу сітки, а великі зверху з невеликим проміжком ~ 7 мм. При цьому необхідно пам'ятати, що це..
12.00 грн
На основі 0 відгуків.
Металеві кишені
Якщо у Вас на вікнах встановлена москітна сітка з профілю 12 * 24 мм, і Ви постійно стикаєтеся з проблемою поломки кріплень тоді Вам не обійтися без металевих кишень. Використовуючи такий вид кріплення, Ви назавжди позбавитеся від цієї проблеми. Металеві кишені, як і пластмасові, прикручують ..
30.00 грн 25.00 грн
На основі 0 відгуків.
Кріплення для сітки
Пропонуємо металевий варіант кріплення для установки рамкової москітної сітки на пластикові вікна. Цей тип кріплення підходить для москітного профілю з поличкою перетином 11 * 32 мм. Кріплення потрібно прикручувати рівномірно по всьому периметру москітної сітки. Зазвичай 6 кріпильних пластино..
15.00 грн
На основі 4 відгуків.
Магніт для сітки
Магніт використовують для фіксації дверної москітної сітки з посиленного профілю. Він складається з двох частин магніту і відповідна планка. Габаритний розмір магніту 62 мм, а ширина разом з його відповідною частиною складає 21 мм. На одні двері використовують від двох до трьох магнітів. ..
10.00 грн
На основі 0 відгуків.
Москітний профіль
Для тих, хто хоче зробити москітну сітку своїми руками, ми пропонуємо алюмінієвий москітний профіль Anwis. Він буває двох видів, а саме: внутрірамний 11*32 і зовнішній 12*24. Зовнішній профіль кріпиться за допомогою пластикових кишень, які прикручуються на зворотній стороні рами, а внутрірамн..
72.00 грн
На основі 0 відгуків.
Москітний куточок
Для того щоб правильно купити куточки для москітної сітки потрібно подивитися з якого москітного профілю зроблена сітка. Найбільш поширені це зовнішній профіль 12 * 24 мм і внутрішній з поличкою 11 * 32 мм. Зовнішній профіль кріпиться знизу і зверху на пластикові кишені, а внутрішній за допом..
5.00 грн
На основі 0 відгуків.
Петлі на сітку
Для того щоб встановити москітну сітку на двері вам потрібні петлі. Від них залежить термін служби та комфорт використання виробу в цілому. У гонитві за клієнтом багато фірм, конкурують один з одним, забуваючи про якість. Безумовно, мова йде не тільки про петлі, а й інші комплектуючі, наприкл..
7.80 грн
На основі 3 відгуків.
Петля з гвинтом
Посилена поворотна петля призначена для кріплення дверного москітного профілю перетином 16*50 мм. Кут відкривання петлі 210 °. За допомогою осьового гвинта що з'єднує обидві частини петлі можливо регулювати плавність закривання та відкривання дверей. Прикручувати петлі до москітного профілю н..
40.00 грн
На основі 0 відгуків.
Петля з доводчиком
Петля з доводчиком призначена для автоматичного закривання москітної двері. Кріпильна частина петлі підходить виключно на дверний профіль перетин якого 16*50 мм. Петля має регулювальний гвинт для управління пружиною. Використання доводчика на москітний профіль 16*50 мм: ..
55.00 грн
На основі 0 відгуків.
Плунжерні кріплення
Пружинне плунжерне кріплення використовується для прихованої фіксації рамочної москітної сітки. Для оснащення однієї москітної сітки прихованим кріпленням потрібно 4 штифта. Перед встановленням штифтів у москітному профілі необхідно просвердлити 4 отвори, як у верхній частині, так і нижній на..
25.80 грн
На основі 0 відгуків.
Ролик для сітки
Для великих компаній та приватних фірм пропонуємо якісний інструмент для виготовлення москітної сітки. Він оснащений двома роликами, що дозволяє дуже зручно закатувати в паз москітного профілю гумовий шнур різної конфігурації. Ручка ролика добре лежить в руці завдяки продуманій формі. Тер..
100.00 грн
На основі 1 відгуків.
Ручки для сітки
Для того щоб зручно було користуватися москітною сіткою використовують спеціальні силіконові ручки, які закатують або прикручують в алюмінієвий профіль на певній відстані зазвичай це по центру. Надійнішими ну і звичайно довговічними є металеві або посилені пластикові євро ручки, що не закатую..
2.50 грн
На основі 5 відгуків.
З'єднювач імпоста
З'єднювач імпоста призначений на дверний москітний профіль перетином 16 * 50 мм для посилення конструкції сітки, щоб уникнути її деформації. Прикручується до профілю на два саморізи. ..
12.00 грн
На основі 0 відгуків.
Сітка від комах
Якщо у вас з якихось причин порвалося або зносилося полотно на москітній сітці не варто зневірятися. Її завжди при необхідності можна замінити як самостійно у домашніх умовах, так і скориставшись послугами фахівців.        Вартість москітної сітки у нашом..
40.00 грн
На основі 0 відгуків.
Шнур до сітки
Вартiсть вказана за метр погонний. Заключним етапом виготовлення рамкової москітної сітки є закочування шнура у паз москітного профілю. А от якість і термін служби такої сітки залежить від того який шнур для москітної сітки ви використовуєте. Всі шнури виготовляють з різного роду гуми, рі..
4.20 грн
На основі 0 відгуків.
Щітки пилозахисні
Щітковий ущільнювач з нейлону призначений для усунення щілин, проникнення пилу, світла, сміття та комах. Він використовується у багатьох галузях будівництва, в тому числі при виготовленні алюмінієвих дверей, а також москітних сіток. Щітка має гарну самоклеючу основу, завдяки якій забезпечуєть..
6.55 грн
На основі 1 відгуків.
BIG PROFIT — МАГАЗИН КОМПЛЕКТУЮЧИХ

АДРЕСА:
Київ, 04074, Україна
вул. Новозабарська 2/6, код 11,
Офісний центр "РіКо"

ТЕЛЕФОН:
+38 066 00 459 00

БАНК: ПРИВАТБАНК
ЄДРПОУ: 2859807757
РАХУНОК: 26004056203827
МФО: 380269

РЕЖИМ РОБОТИ:
ПН-ПТ з 10:00 до 18:00

ВАРТІСТЬ:
від 0.11 до 4 314.30 гривень