МОВА

Фурнітура для рулонних штор Besta

Різні європейські фірми через сертифікованих постачальників постачають на наш ринок безліч систем рулонних штор, як у повному комплекті, так і у вигляді конструктора, але лише одиниці залишаються кращими в цій галузі.

Використовуючи фурнітуру Besta для виготовлення рулонних штор ми побачили явні переваги від інших виробників. Що це означає?

Всі елементи фурнітури виконані з якісних матеріалів, які мають високий квалітет точності, що не викликає жодних труднощів у збірці штори як у нас так і споживачів.

Каталог рулонних комплектуючих

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Адаптер Besta Uni
Адаптер призначений для того щоб було можливо укомплектувати касетну систему П-подібними напрямними. Він приєднується у верхньої частини короба Besta Uni і за рахунок своєї товщини висуває систему вперед на 1 см дозволяючи використовувати відповідні напрямні. Тому якщо Ви вирішили зробити рул..
270.00 грн
На основі 0 відгуків.
Вставка Besta
Вставка призначена для зміщення вісі вала рулонної штори системи Besta mini з метою забезпечення повного намотування тканини на вал при великих висотах (більше 2 метрів). Розмір та форма вставки схожа з посадковим місцем у кронштейні Besta mini яка добре поєднується з його комплектуючими. ..
10.00 грн
На основі 0 відгуків.
Готові рулонні системи
Шукайте недорогі рулонні штори? Ми пропонуємо оригінальні готові системи від лідера в галузі сонцезахисту компанії Besta. Прямі поставки сучасної фурнітури BESTA і наявність власного виробництва дозволяють нам виготовляти по запиту клієнта будь-який розмір на протязі 60 хвилин. Щоб купити сис..
175.50 грн
На основі 4 відгуків.
Декоративный грузик
Насамперед грузик служить як декоративний елемент, а також є обважнювачем ланцюга управління рулонних штор та римських карнизів. Продається в трьох основних кольорах: білий, коричневий і дуб. Легко кріпиться і знімається не вимагаючи при цьому додаткових інструкцій. ..
10.00 грн
На основі 0 відгуків.
Заглушки Besta
Заглушки до рулонних штор Besta являють собою пластмасові кришки з невеликим отвором діаметром 2.7 мм у центрі. Їх надягають на металевий обтяжувачь Besta (Фото 2) як декоративне закінчення, а також для можливості використання струнних фіксаторів на відкидні вікна. Вона підходить як до ме..
2.00 грн
На основі 0 відгуків.
Короб Besta Uni
Ця сторінка нашого інтнрнет магазину присвячена одній з поширених систем рулонних штор Besta Uni з плоскими направляючими. Її популярність полягає в ергономічному дизайні і в тому, що вона монтується в межах штапика вікна. Короб виготовлено з алюмінію пофарбованого у білий колір, що говорить ..
285.00 грн
На основі 1 відгуків.
Кронштейни Besta
Вартість вказана за штуку. Щоб здійснити кріплення рулонних штор без свердління, тоді скористайтеся спеціально розробленими клеючими кронштейнами. Обидва кріплення мають спеціальні пази під кронштейни механізму Besta mini, а зі зворотного боку міцну клейку стрічку 3М (окрім кронштейнів Де..
24.00 грн
На основі 1 відгуків.
Стрічка для напрямних
При монтажі касетних рулонних штор для приклеювання напрямних використовують спеціальну стрічку на вспіненій поліуретановій основі. Для плоских напрямних використовують стрічку шириною 9 мм, а для П-подібних 15 мм. Надійність приклеювання забезпечується не тільки якістю стрічки, але і заходів..
12.00 грн
На основі 0 відгуків.
Стрічка для труби
Щоб приклеїти тканину до труби використовують двосторонню клейову стрічку Besta прозорого кольору. Стрічка продається кратно метру і її вартість вказана за метр погонний. Одна зі сторін стрічки приклеюється до тканини, потім знімається захисна плівка з іншого боку, після чого приклеюють до тр..
10.00 грн
На основі 0 відгуків.
Стрічка на обтяжувач
Для кріплення металевого або алюмінієвого обтяжувача у нижній частині тканини рулонної штори використовують пластикову клейову стрічку шириною 7 мм. Стрічку приклеюють по краю тканини, а для надійності і довговічності з'єднання рекомендується її закріпити на канцелярські скоби. Це можна зроби..
8.10 грн
На основі 0 відгуків.
Жилка
Вартість вказана за 1 погонний метр. Жилка використовується у якості струни, яка протягується вздовж рулонних штор або жалюзі у спеціальні фіксатори для усунення провисання на поворотно-відкидних вікнах. Щоб оснастити рулонні штори жилкою необхідно купити спеціальні заглушки з отвором, ву..
0.60 грн
На основі 0 відгуків.
Магніти Besta
Магніт Besta використовується у якості фіксатора нижньої частини рулонної штори щоб уникнути провисання на поворотно-відкидних стулках вікна. Магніти прикручують універсальним шурупом 3 * 10 мм під нижнім краєм віконного штапикана на довільній відстані один від одного. (Див. Фото) Гарне з..
15.00 грн
На основі 0 відгуків.
Механізм Anwis
Механизм Anwis — це самоблокуючий пристрій, який використовується при виготовленні тканинних ролет касетного типу у якості механізму управління шторою. У комплект механізму входить: 2 кронштейни механізм управління Anwis втулка у трубу 2 декоративні криш..
217.00 грн
На основі 0 відгуків.
Механізм Bamar
Представляємо вашій увазі один з бюджетних варіантів механізму для виготовлення тканинних ролет. Основною його перевагою є висувні осьові вкладиші, які дозволяють легко знімати або надягати штору на кронштейни. Усі комплектуючі, які можуть використовуватися для цього механізму такі ж, як і дл..
33.00 грн
На основі 0 відгуків.
Механізм Besta MG28
Механізм Besta MG28 використовується у рулонних шторах діаметр вала, яких дорівнює 28 мм. Системи, оснащені таким механізмом, найчастіше застосовують для закриття різних віконних пройомів площею 4 кв.м. За допомогою спеціального проміжного кронштейна можна з'єднати дві рулонні штори разом на ..
76.00 грн
На основі 0 відгуків.
Механізм Besta mini
Якщо з якихось причин у вас зламався механізм кріплення рулонних штор, то не варто зневірятися тому, що ви завжди його можете купити у нашому магазині. Для того щоб правильно купити механізм необхідно знати який діаметр труби у ваших штор і відкритого типу система або в касеті. Компле..
48.00 грн
На основі 5 відгуків.
Механізм Besta Standart
Механізм Besta Standart підходить для рулонних штор діаметр вала, яких дорівнює 25 мм. Існує два варіанти даного механізму, а саме: PVC (пластмаса) і Lux (метал). Різниця між цими двома варіантами в тому, що Lux оснащений металевими кронштейнами, пофарбованими у білий або коричневий колір. ..
55.00 грн
На основі 0 відгуків.
Механізм Besta Uni
Механізм Besta Uni підходить до касетних рулонних штор з плоскими направляючими, а Premium для штор з П-подібними напрямними. По суті це один і той же механізм, тільки у Premium додали два дистанційних вкладиша, щоб було можливо поставити відповідні напрямні. При замовленні звертайте увагу на..
80.00 грн
На основі 0 відгуків.
Механізм LOUVOLITE
Механізм Louvolite призначений для підйому та опусканню рулонної штори великих розмірів. Діапазон розмірів вала рулонної штои від 32 до 55 мм. Залежно від навантаження (довжини вала та ваги тканини) механізми Louvolite оснащені посиленою пружинною, яка витримує відповідні навантаження. Для в..
345.00 грн
На основі 0 відгуків.
Механізм Silent 35 мм
Механізм призначений для виготовлення підйомних пристроїв великих розмірів від 250 - 350 см. Він оснащений посиленою пружиною, має плавний хід та зручний фіксатор. У якості вала для даного механізму використовується алюмінієва труба 35 мм з поздовжнім пазом. ..
177.00 грн
На основі 0 відгуків.
Напрямні Besta
Алюмінієві направляючі призначені до рулонних штор у коробі Besta Uni. За дизайном вони поділяються на плоскі та П-подібні напрямні. За допомогою спеціальної клейкої стрічки напрямні приклеюють на штапики пластикових і дерев'яних вікон. Для надійного приклеювання напрямних поверхню штапиків в..
165.00 грн
На основі 0 відгуків.
Насадка Besta
Вартість вказана за 1 штуку. Насадка призначена виключно під механізм Besta mini для кріплення рулонної штори на стулки вікна без шурупів. Насадка може використовуватися як для відкриваючих так і для глухих вікон. Фіксація здійснюється завдяки клейкої стрічки що знаходиться на звороті нас..
18.00 грн
На основі 0 відгуків.
Нижня балка
Обтяжувач для рулонних штор використовується як навантажувач. Він кріпиться за допомогою пластмасової клейкої стрічки, яка фіксується стиплером до тканини, а потім заводиться в паз металевого обтяжувача. Завдяки тому, що обтяжувачь виготовлений з металу (сталь) це дає хороше зчеплення з магні..
145.14 грн
На основі 0 відгуків.
Обмежувач тканини
Кільця призначені для систем рулонних штор у конструкції, яких використовується вал діаметром 18 мм, та виконують функцію контролю рівномірного намотування тканини. Кільце надягається з одного боку на механізм, а з іншого боку ролети на втулку. Між обома кільцями приклеюється тканина. На ..
3.80 грн
На основі 0 відгуків.
Прозорий гачок
Прозорий гачок BAMAR — призначений для фіксації проміжного положення "відкрито-закрито" рулонної штори з пружинним механізмом на мансардному вікні. Гачки прикручують по обидва боки паралельно довжині рулонної штори на заданій відстані один від одного.    ..
20.40 грн
На основі 0 відгуків.
Ручка Bamar
Рулонні штори, які призначені виключно на мансардні вікна для зручності користування ними, можна оснастити додатковими ручками. Ручки прикручують до нижньої планки на зручній один від одного відстані. За замовчуванням завжди в комплекті штори тільки одна ручка. ..
30.00 грн
На основі 1 відгуків.
З'єднувач Besta
З'єднувач ланцюга призначений для з'єднання обох кінців ланцюга управління між собою. У механізмах Besta mini, Besta Uni використовується з'єднувач з маркуванням Т4, а Besta Standart всіх модифікацій і Louvolite - Т6. Він сконструйований таким чином, що якщо сильно смикнути за ланцюг відбуває..
2.00 грн
На основі 0 відгуків.
Стопор Louvolite
Стопор ходу ланцюжка має форму кульки білого або прозорого кольору, який одягають на ланцюжок як обмежувач. У порівнянні з аналогічним стопором польського виробника Besta обмежувач Louvolite має більш естетичний вигляд і добре продуману форму. Як це виглядає, дивіться на представлених фото. ..
1.50 грн
На основі 0 відгуків.
Стопор ланцюга
Стопор має форму таблетки з невеликим вирізом, який одягається на ланцюжок в певному місці, що не дозволяє опускатися рулонної штори нижче заданої висоти. Як це робиться, дивіться на представлених фотографіях. ..
0.90 грн
На основі 0 відгуків.
Труба Ø 18 мм
Вартість вказана за 1 погонний метр. На базі цих алюмінієвих труб багато виробників сонцезахисних систем виготовляють рулонні штори, як відкритого типу, так і у касеті. Зовнішній її діаметр становить 19мм, а внутрішній 18мм, але всередині труби є спеціальні посадочні пази під механізм, ді..
43.65 грн
На основі 1 відгуків.
Труба Ø 25 мм
На цій сторінці нашого інтернет магазину ви знайдете асортиментний ряд алюмінієвих труб які використовуються для виготовлення рулонних штор. Усі труби мають всередині спеціальні рифлення, виступи й вирізи, підготовлені під різні механізми рулонних штор. Повна довжина всіх труб становить 3 м. ..
58.80 грн
На основі 1 відгуків.
Труба Ø 35 мм
Для виготовлення рулонних штор великих розмірів більше ніж 2 метри використовують алюмінієві труби діаметром від 35 до 55 мм. У всіх таких трубах є спеціальні шлицеві пази від одного до трьох пазів в залежності від діаметра. При виготовленні рулонної штори тканину не клеять на трубу, а заводя..
97.20 грн
На основі 0 відгуків.
Вушко під жилку
Вушко Besta є невід'ємним елементом струнного фіксатора рулонної штори. У вушко протягується жилка, яка фіксується внизу штори у фіксаторі, а саме вушко вставляється в отвір заглушки обтяжувача. По конфігурації вушко буває зовнішнім Standart, внутрішнім Lux и Universal. Відмінність між ни..
2.00 грн
На основі 0 відгуків.
Фіксатори Besta
Якщо у вас на вікнах висять рулонні штори і вам набридло, що вони провисають, коли ви відкриваєте вікно в режим провітрювання або бовтаються в різні боки, ми пропонуємо різні види фіксаторів на жилці. Фіксація Standart і Vegas може бути застосовна до рулонних штор відкритого типу, а фіксація ..
30.00 грн
На основі 2 відгуків.
Фіксатори ланцюга
Для комфортного користування рулонними або римськими шторами пропонуємо купити спеціальні фіксатори, які утримують ланцюжок управління, не дозволяючи їй бовтатися з боку в бік, наприклад, при відкриванні вікна в режим провітрювання. Крім того він запобігає потраплянню ланцюга між рамою і стул..
4.50 грн
На основі 2 відгуків.
Футляр BESTA
Футляр Besta призначений для фіксації декоративного вантажика що висить на ланцюжку управління рулонною шторою. Його можна прикрутити як на саму стулку вікна (раму) або на стіну у разі встановлення рулонної штори на віконний просвіт.    ..
11.22 грн
На основі 0 відгуків.
Ланцюги Besta
Ланцюжок Besta характеризується високою міцністю і надійністю. Він поділяється на два типорозміри: Т4 з діаметром кульки 3,0 мм і Т6 з діаметром кульки 4,3 мм. Ланцюжок Т4 підходить під механізми Besta mini, Besta Uni, тобто на системи, у конструкцію яких використовується вал Ø 16 - 19 мм, а ..
6.50 грн
На основі 0 відгуків.
Ланцюжок Louvolite
Металевий ланцюжок з замкнутим контуром виготовляється під замовлення. Він призначений для механізмів рулонних штор діаметр вала у яких від 25 мм та вище. 6 основних кольорів та їх кодування: Ni — нікель GL — золото CR — хром CuZn — латунь GA — а..
138.00 грн
На основі 0 відгуків.
BIG PROFIT — МАГАЗИН КОМПЛЕКТУЮЧИХ

АДРЕСА:
Київ, 04074, Україна
вул. Новозабарська 2/6, код 11,
Офісний центр "РіКо"

ТЕЛЕФОН:
+38 066 00 459 00

БАНК: ПРИВАТБАНК
ЄДРПОУ: 28 5980 7757
Р/Р: UA74 380269 00000 26004056203827
МФО: 380269

РЕЖИМ РОБОТИ:
ПН-ПТ з 10:00 до 18:00

ВАРТІСТЬ:
від 0.11 до 4 314.30 гривень