МОВА

Фурнітура для дверей

До дверної фурнітури відносять замки, ручки, шпінгалети, петлі, циліндри, доводчики та інші комплектуючі. Найбільш відповідальним завданням є вибір і установка перерахованих елементів фурнітури, тому що від цього багато в чому залежить безпека житла.

Сучасний ринок наповнений фурнітурою для дверей різних виробників і розібратися в цьому розмаїтті надзвичайно важко. Тому, ми максимально доступно намагаємося донести всю технічну інформацію покупцеві перед покупкою, будь якого товару.

Ми постійно поповнюємо наш каталог товарами від відомих виробників у якості та надійності, яких немає ні яких сумнівів.

Каталог дверної фурнітури

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Замок від злому вікон
Спантеличені питанням як уберегти пластикові вікна від злому? У нашому магазині Ви знайдете ефективне рішення! Щоб надійно захистити вікна та двері необхідно встановити всього два таких протівовзломних сталевих замка. У порівнянні з аналогами ці блокіратори мають металеві прокладки, а також с..
188.89 грн 155.00 грн
На основі 0 відгуків.
Велосипедний замок
Замок призначений для забезпечення основного або додаткового захисту велосипедів або інших двоколісних засобів. Його міцність досягнута шляхом використання сталевого троса, а ПВХ-покриття запобігає пошкодженню поверхні велосипеда. Наявність металевої скоби з відповідною планкою у моделі Abus ..
110.00 грн 77.00 грн
На основі 1 відгуків.
Нажимний гарнітур
Нажимний гарнітур з пружинним механізмом, здатний забезпечити більш чітку роботу механізму замка, а також він виключає провисання самої ручки. За всіма технічними параметрами дана дверна гарнітура відповідає Євростандарту, що дозволяє використовувати ручки з замками різних виробників. Відстан..
150.00 грн
На основі 0 відгуків.
Глазки
Дверний глазок — це оптичний прилад, який вставляється у підготовлений отвір вхідних дверей з метою огляду території за дверима. Зазвичай їх встановлюють на рівні очей. Дверні глазки бувають: панорамні перископ потайний з відеокамерою Шановні по..
80.00 грн
На основі 2 відгуків.
Дверний замок
Щоб правильно підібрати дверний замок на пластикові двері необхідно знати всього два параметри, а саме ДОРНМАСС та відстань між отвором ручки та циліндричним отвором замка (ФОТО 1). ДОРНМАСС — це відстань від центру ключового отвору замка до краю торцевої планки (ФОТО 2). Він буває 25 або 35 ..
133.38 грн
На основі 0 відгуків.
Доводчик двері
Дверний доводчик призначений для плавного закривання дверей. Зусилля пружини доводчика має відповідати вазі двері, у іншому випадку термін його служби різко скорочується. Наприклад, на пластикові двері підходить доводчик з зусиллям пружини 45 - 65 кг. Як правильно встановити дверний д..
624.00 грн
На основі 0 відгуків.
Замки на ролети
Замок ригельний — призначений до замикання захисної ролети (воріт) на ключ. Принцип його роботи полягає у тому, що при повороті ключа розсуваються бокові ригелі замку (воріт), які з'єднані з замочними пластинами нижньої рейки захисної ролети. Ремонт самого осердя неможливий і вимагає тільки п..
285.00 грн
На основі 0 відгуків.
Ключі для вікон
Будь-яке пластикове вікно або двері після їх встановлення потребує проведення регулювання петель, притисків та інших механізмів в залежності від марки віконної фурнітури. Регулювальні шлиці на поворотно-відкидних петлях або на обмежувачах пластикового вікна мають форму шестикутника, а на прих..
70.00 грн
На основі 0 відгуків.
Навісні замки
Навісний замок призначений для замикання контейнерів, дверей, воріт, гаражів, шаф, віконниць, складських приміщень, вантажівок. В основному корпусу навісних замків виготовляють з чавуну, латуні, сталі та алюмінієвих сплавів. Найдешевшими вважаються замки корпус, яких виготовлено з чавуну. Вон..
16.20 грн
На основі 0 відгуків.
Ручка для дверей ПВХ
Такі ручки призначені для встановлення на вхідні пластикові та алюмінієві двері, а також двері офісних приміщень як зовні так і всередині. Вони бувають прямі та П-подібні (у вигляді "скоби"). Досить довго багато виробників віконних конструкцій використовували офісні П-подібні ручки, які можна..
250.00 грн
На основі 0 відгуків.
Ущільнювач самоклеючий
Гумовий ущільнювач призначений для ущільнення дерев'яних вікон, дверей від протягів, а також для поліпшення звукоізоляції приміщення. Ущільнювачі класифікують не тільки за розміром, але й за формою перетину. Зворотний бік гумового ущільнювача має самоклеючу основу, завдяки якій і забезпечуєть..
6.62 грн
На основі 0 відгуків.
Циліндрові механізми
Клас замка визначається його надійністю, міцністю, секретністю і стійкістю від розтину. Питання стоїть в тому, скільки часу буде потрібно на несанкціоноване розкриття. Циліндри для замків з високою секретністю важко відкрити за допомогою відмичок та слюсарних інструментів. Тому при їх виборі ..
285.00 грн
На основі 0 відгуків.
Пильник для вікон
Якщо Вам набридло відмивати пластикові вікна від пилу та бруду, які забиваються у паз фурнітури рами, є надійне рішення це встановити пильовик. Він підходить для всіх пластикових вікон, і встановити його може будь-яка домогосподарка без сторонньої допомоги. Все що вам необхідно зробити так це..
6.44 грн
На основі 0 відгуків.
Шпінгалет дверний
Шпінгалет призначений для замикання верхньої та нижньої частини штульпової двері. Він встановлюється безпосередньо на пасивну частину металопластикової двері і закривається за допомогою спеціальної поворотної ручки (ФОТО 1) на самому шпінгалеті. У шпінгалеті є спеціальні посадочні місця (ФОТО..
75.00 грн
На основі 0 відгуків.
BIG PROFIT — МАГАЗИН КОМПЛЕКТУЮЧИХ

АДРЕСА:
Київ, 04074, Україна
вул. Новозабарська 2/6, код 11,
Офісний центр "РіКо"

ТЕЛЕФОН:
+38 066 00 459 00

БАНК: ПРИВАТБАНК
ЄДРПОУ: 2859807757
РАХУНОК: 26004056203827
МФО: 380269

РЕЖИМ РОБОТИ:
ПН-ПТ з 10:00 до 18:00

ВАРТІСТЬ:
від 0.11 до 4 314.30 гривень