МОВА

Скріплювальні вироби

Завдяки підтримці наших спонсорів, які постійно інвестують та створюють сприятливе середовище для розширення асортименту та нарощування товарного запасу ми вирішили створити розділ різноманітних будівельних кріплень.

Купуючи комплектуючі Ви завжди зможете вибрати необхідні вам кріплення, а ми будемо намагатися постійно поповнювати цей асортимент.

Види будівельного кріплення

  1. Болти, гвинти
  2. Гайки, шайби, кільця
  3. Саморізи, шурупи
  4. Хомути, пластини, витратні матеріали
  5. Підшипники

Каталог кулькових підшипників

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Втулка з гвинтом
Втулка з гвинтом у сонцезахисній галузі використовується для фіксації троса жалюзі, рольштор, а також римських карнизів. Втулки мають різні діаметри та посадочні місця певної форми під конкретну систему штор або жалюзі. ..
12.00 грн
На основі 0 відгуків.
Гвинт з гайкою
За допомогою цього гвинта з гайкою можна з'єднати кліпсу з кронштейном для вертикальних жалюзі, а також інші металеві елементи що потребують з'єднання між собою. Розмір гвинта М5 з шліцьовій головкою. ..
3.50 грн
На основі 0 відгуків.
Гвинт М5
Гвинт з метричною різьбою М5 використовують для кріплення віконної ручки до пластикового вікна. Діаметр посадочних місць на всіх пластикових вікнах однакове, тому даний гвинт можна використовувати без всяких сумнівів. Приклад використання гвинтів М5 ..
0.96 грн
На основі 0 відгуків.
Заглушка для отворів
Пластмасові заглушки використовують для закривання монтажних отворів у будівництві, а також і у інших галузях. Заглушки бувають різного діаметру під різні отвори. Внутрішні заглушки використовуються набагато частіше, ніж зовнішні, тому що вони добре тримаються в отворі і не втрачаються так ча..
0.60 грн
На основі 0 відгуків.
Підшипник NTN
Компанія NTN-SNR випустила ефективні, технічно нові кулькові підшипники, включаючи безліч варіантів, які можуть запропонувати тільки провідні виробники. Вони бувають різні за розміром та формою, це залежить від їх призначення. Ми пропонуємо підшипники з діаметром отвору від 1,5 до 1320 мм. Це..
60.00 грн
На основі 1 відгуків.
Підшипник CX
Вибір відповідного підшипника є основним елементом правильного та безпечного функціонування шасі. Ремкомплекти CX для автомобілів виготовляються з метою безпеки та комфорту їзди, а також зручності та легкості встановлення. Ремкомплекти Complex Automotive Bearings для легкових автомобі..
30.00 грн 24.00 грн
На основі 0 відгуків.
Саморіз 9.5 мм
Саморіз зі свердлом 3.5 * 9.5 мм підходить для кріплення рамкових москітних сіток, кронштейнів горизонтальних жалюзі або з'єднання інших металевих елементів. На кінці саморіза є маленьке свердло, яке полегшує процес вкручування у поверхню пластикових вікон. Варто пам'ятати про те, що дани..
0.20 грн
На основі 0 відгуків.
Турбогвинти
Турбогвинт є кріпильним елементом підвищеної міцності, який використовується у будівництві для кріплення віконних рам, дверних коробок, а також конструкцій що потребують надійності кріплення. Зовнішній діаметр різьби усіх турбогвинтів — 7,5 мм, тому для монтажу у бетон найкраще використовуват..
1.65 грн
На основі 0 відгуків.
Шуруп 10 мм
Універсальний шуруп 3.0 * 10 мм використовується у багатьох галузях будівництва як кріпильний елемент. Якщо перед вами постало питання, на які шурупи прикріпити горизонтальні жалюзі до пластикового або дерев'яного вікна, то це той самий випадок, коли вам буде потрібно саме такий шуруп. Та..
0.16 грн
На основі 0 відгуків.
BIG PROFIT — МАГАЗИН КОМПЛЕКТУЮЧИХ

АДРЕСА:
Київ, 04074, Україна
вул. Новозабарська 2/6, код 11,
Офісний центр "РіКо"

ТЕЛЕФОН:
+38 066 00 459 00

БАНК: ПРИВАТБАНК
ЄДРПОУ: 2859807757
РАХУНОК: 26004056203827
МФО: 380269

РЕЖИМ РОБОТИ:
ПН-ПТ з 10:00 до 18:00

ВАРТІСТЬ:
від 0.11 до 4 314.30 гривень