МОВА

Фурнітура для пластикових вікон

Двері та вікна — основні складові інтер'єру сучасної квартири або заміського будинку. Їх надійність та працездатність залежить від якості матеріалу з якого вони виготовлені, а також від виробника фурнітури.

У наш час кожна людина, яка має уявлення про те, яким або як повинен виглядати його власний світ, створює його сам, керуючись тільки власною інтуїцією, фантазією і смаком. Однак цього виявляється мало.

Якщо ви вважаєте, що справжній чоловік здатний впоратися з ремонтом самостійно, то цей розділ нашого магазина для вас. Користуючись нашими порадами, ви зможете купити фурнітуру для будь-якого пластикового вікна і самостійно замінити той чи інший потрібний вам елемент без спеціальної підготовки.

Каталог віконної фурнітури

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Блокіратор вікна
Через двері, як правило, у квартиру проникають і непрохані "гості". Причому це відбувається найчастіше вдень, коли вдома нікого немає. Багато власників приватних будинків досить часто стикаються з проблемою зламування пластикових вікон. Лише у 2014 році до нас звернулися 48 осіб, у яких відкрили ..
72.22 грн 55.00 грн
На основі 4 відгуків.
Блокуючий замок EP100
Пропонуємо Вашій увазі замок блокіратор для захисту пластикових вікон та дверей від злому з вулиці. Блокіратор EP 100 виготовлений з металу (марка стали СТ5) з подальшим порошковим фарбуванням що захищає його від корозії, а також у естетичних цілях. Принцип його роботи заснований на блокуванн..
100.00 грн
На основі 0 відгуків.
Замок від злому вікон
Спантеличені питанням як уберегти пластикові вікна від злому? У нашому магазині Ви знайдете ефективне рішення! Щоб надійно захистити вікна та двері необхідно встановити всього два таких протівовзломних сталевих замка. У порівнянні з аналогами ці блокіратори мають металеві прокладки, а також с..
188.89 грн 155.00 грн
На основі 0 відгуків.
Вставка ROTO NT/CS
Металева вставка призначена під фурнітуру ROTO NT / CS для заповнення паза фурнітури віконних петель серії Komfort. На кінці петлі є гвинт за допомогою, якого здійснюється регулювання стулки вікна.        ..
40.00 грн
На основі 0 відгуків.
Дитячі замки на вікна
УВАГА! Кожен день реєструються десятки випадків випадання дітей з вікон. Ми пропонуємо використовувати спеціальні замки на вікна від дітей з можливістю відкривання вікна у режим провітрювання. Замок встановлюється у нижній частині стулки вікна на два шурупа, а відповідна частина замку при..
133.00 грн
На основі 4 відгуків.
Заглушки на вікна
Для пластикових вікон, якими з якихось причин Ви перестаєте користуватися, їх можна заглушити спеціальною віконною розеткою. Якщо потрібно відкрити таке вікно тоді відкриваємо кришечку (Фото 2) і вставляємо ручку, якою відкриваємо дане вікно. Розетка віконної ручки використовується ще у якост..
180.00 грн 170.00 грн
На основі 0 відгуків.
Замки безпеки
На ринку віконної фурнітури для безпеки відкривання вікон маленькими дітьми пропонується багато видів дитячих замків, але найбільш практичні та перевірені часом все ж таки залишаються замки безпеки MACO, ROTO та SIEGENIA AUBI. Конструктивно замок MACO є найбільш безпечним, так як для його від..
325.00 грн
На основі 2 відгуків.
Замки Defense-Україна
Замок DEFENSE або GRAT призначений для професійного захисту пластикових вікон від злому шляхом застосування фізичної сили та підручних засобів. Його корпус виготовлений з загартованої високоміцної сталі, що і гарантує 100% захист. Як захистити будинок від злодіїв підручними засобами  ..
125.00 грн
На основі 2 відгуків.
Запори на вікна
Середній запор призначений для поворотних стулок пластикового вікна у якості додаткового притиску нижньої або верхньої частини стулки. Наприклад, середній запор ROTO (код 255 280) з'єднується з інтегрованим кутовим перемикачем ROTO (код 260 290) у нижній частині стулки вікна, а у верхній част..
103.80 грн
На основі 0 відгуків.
Балконна защіпка
У холодну пору року багато хто з вас стикалися з тим, що виходячи на балкон покурити або розвісити білизну, відбувається велика втрата тепла і приплив холодного повітря через балконні двері, які не можна щільно прикрити за собою. Щоб вирішити цю невелику проблему раз і назавжди досить встановити ..
55.00 грн
На основі 5 відгуків.
Ключ MACO
Ключ MACO призначений для регулювання запірних цапф на пластикових та дерев'яних вікнах оснащених фурнітурою MACO. Зворотний бік ключа призначена для такого ж регулювання цапф, але старого зразка віконної фурнітури. ..
50.00 грн
На основі 0 відгуків.
Ключі для вікон
Будь-яке пластикове вікно або двері після їх встановлення потребує проведення регулювання петель, притисків та інших механізмів в залежності від марки віконної фурнітури. Регулювальні шлиці на поворотно-відкидних петлях або на обмежувачах пластикового вікна мають форму шестикутника, а на прих..
70.00 грн
На основі 0 відгуків.
Ковпачки на вікна
В конструкції усіх пластикових вікон для відводу вологи та води передбачені спеціальні дренажні отвори. Вони розташовані по обидва боки у нижній частині рами вікна з боку вулиці. Щоб ці отвори не забивалися сміттям, передбачені спеціальні дренажні ковпачки. Якщо на ваших вікнах вони не встано..
2.00 грн
На основі 4 відгуків.
Механізм для вікон
Запірним механізмом оснащені усі пластикові вікна та двері. Функціонально він призначений для запирання, яке здійснюється за допомогою зрушення цапф за відповідні планки на рамі вікна або двері при повороті віконної ручки. На пластикові двері висота яких від 1801 до 2400 мм можна використовув..
230.00 грн
На основі 0 відгуків.
Мікроліфт ROTO
Мікроліфт — це елемент віконної фурнітури, який встановлюється безпосередньо на привод вікна (ФОТО 1) та виконує функцію підведення стулки ~ на 3 мм тим самим розвантажуючи її петлеву групу. Принцип його роботи грунтується на тому, що при закриванні двері або вікна мікроліфт впирається в план..
30.00 грн
На основі 0 відгуків.
Накладки на петлі
По суті всі деталі та механізми фурнітури приховані від очей усередині вікна, а на видимих деталях вікна (верхні та нижні петлі) встановлюються спеціальні декоративні накладки потрібного кольору. Вони бувають різні за розміром і формою, це залежить від марки фурнітури. Види накладок н..
40.50 грн 35.00 грн
На основі 2 відгуків.
Нащільник
Нащельник — пластикова смуга, якою прикривають щілину між двома сполучающими елементами (підвіконням та рамою), тобто після установки пластикових вікон нащільником перекривають монтажні зазори заповнені піною. Ширина пластикового нащільника коливається в межах від 30 до 70 мм. Зі зворотного б..
40.00 грн
На основі 0 відгуків.
Нижня петля
Дані варіанти петель призначені виключно для встановлення на пластикові вікна з відповідною фурнітурою. У нас ви зможете купити поворотно-відкидні петлі відомих марок, якість яких перевірена часом. Наприклад, нижня петля AKPEN оснащена шарикопідшипником, який зменшує силу тертя у нижній опорі..
50.00 грн
На основі 0 відгуків.
Нижня планка ROTO
Протизломна відповідна планка призначена для підвищення безпеки пластикового та дерев'яного вікна. Вона встановлюється на відповідну фурнітуру у нижній частині рами вікна під кутову передачу з грибоподібною цапфою. Щоб правильно купити відповідну планку на пластикове або дерев'яне вікно необх..
31.78 грн
На основі 0 відгуків.
Ножиці для вікон
Ножиці — це один з додаткових елементів віконної фурнітури, які встановлюють на пластикове або дерев'яне вікно дозволяючи останнім вертикально відкриватися на 45 градусів при повороті ручки. Таке відкривання дає можливість комфортного провітрювання приміщення в будь-який час року. Ножиці можл..
195.00 грн
На основі 0 відгуків.
Віконний фіксатор
Багато власників пластикових вікон задають питання: чи є такий елемент фурнітури, який дозволяє відкидати або відкривати стулку на 5 см і фіксувати її в такому положенні? Так, є і називається він віконний фіксатор. З його допомогою ваше вікно може мати, наприклад, так званий "режим зимового п..
45.00 грн
На основі 5 відгуків.
Віконна гума
Для поліпшення теплотехнічних і акустичних характеристик віконної системи важливе місце займає ущільнювальна гума. Навіть при самому якісному виготовленні віконної системи з поганою ущільнюючої гумою вікно не буде в повній мірі виконувати функції ізоляції квартири від протягів, шуму і пилу. В..
35.00 грн
На основі 3 відгуків.
Відповідні планки
Зміщення осі паза фурнітури — це відстань від площини, що проходить через центр паза фурнітури, до внутрішнього краю рами у закритому положенні без урахування товщини ущільнювача. На що ж впливає це зміщення осі і які наслідки неправильного вибору відповідної планки? Якщо поставити 13 мм відп..
8.15 грн
На основі 3 відгуків.
Петлі для дверей
Петельна група фурнітури підбирається залежно від ваги стулки або двері. У вагу стулки входить вага профільних конструкцій у повному спорядженні включаючи навіть віконні ручки та засклену частину. Вантажопідйомність петлевої групи може бути від 50 до 130 кг. Основні види петель для вх..
250.00 грн
На основі 0 відгуків.
Петля верхня
Верхня петля складається з двох частин: опори і штифта, а для поворотно-відкидних стулок використовують ще поворотно-відкидну опору. У опорі є два отвори з фіксуючою скобою, у які вставляється штифт та надійно фіксується, після чого надягають захисні накладки. Дані петлі не мають особливої пр..
50.00 грн
На основі 0 відгуків.
Петля для ножиць
Цей елемент віконної фурнітури служить сполучною ланкою верхньої опори рами з ножицями стулки вікна, тому й отримав назву петля для ножиць або поворотно-відкидна опора. За типом встановлення дана поворотно-відкидна опора буває лівосторонньою та правосторонньою, а також має розмір зміщення під..
125.00 грн
На основі 0 відгуків.
Петля з декором
Особливість даної петлі в тому, що при її установці не потрібно використовувати шаблон або робити розмітку для обох частин петлі як це зазвичай робиться. Все що необхідно так це приставити петлю в потрібне місце та просто прикрутити на три саморіза після чого надіти захисний ковпачок. Переваг..
27.00 грн
На основі 0 відгуків.
Петля нерегульована
Віконні петлі бувають регульовані і нерегульовані. Переваги нерегульованої петлі у тому, що їх не заклинить, як це відбувається на регульованих петлях, але на поворотно-відкидні вікна їх не поставиш. Принцип встановлення або демонтажу таких петель досить простий. Для вікон використовують розм..
32.00 грн
На основі 0 відгуків.
Підвіконня
Крім відомих вже деталей, у віконних блоків є ще елементи і складові, необхідні для влаштування вікон. До них можна віднести підвіконня. Виготовляють такі підвіконня з штучного каменю, мармуру і пластика. Ширина підвіконь розраховується таким чином, щоб не заважати потоку теплого повітря від ..
99.99 грн
На основі 0 відгуків.
Притиски
Середній притиск (петля) призначений для встановлення на пластикові вікна по центру стулки вікна між верхньою та нижньою петлею. Вони бувають зовнішні та приховані. Для зовнішніх притисків ROTO або MACO продаються спеціальні пластикові накладки, які надягають на сам притиск. Встановлювати..
45.00 грн
На основі 0 відгуків.
Пильник для вікон
Якщо Вам набридло відмивати пластикові вікна від пилу та бруду, які забиваються у паз фурнітури рами, є надійне рішення це встановити пильовик. Він підходить для всіх пластикових вікон, і встановити його може будь-яка домогосподарка без сторонньої допомоги. Все що вам необхідно зробити так це..
6.44 грн
На основі 0 відгуків.
Протизламна фурнітура
Фахівці з розробки віконних конструкцій приділяють велику увагу і захисту вікон від злому. З цією метою німецькі виробники розробили нову протизламну систему, в якій зуміли об'єднати як протизламні властивості, так і забезпечення притиску. Німецька противозламна фурнітура SIEGENIA забезпечує ..
210.00 грн
На основі 2 відгуків.
Ручка HOPPE SECUSTIK
Щоб максимально захистити свої вікна й двері від непрошених гостей німецька компанія HOPPE розробила унікальну у своєму роді протизламну ручку Secustik. Її якість й практичність випробували вже сотні клієнтів. Подивитися принцип роботи ручки HOPPE можна на нашому каналі. Інші відомі компа..
150.00 грн
На основі 0 відгуків.
Ручки HOPPE
У нашому магазині Ви можете придбати якісні ручки на металопластикові вікна від німецького виробника HOPPE. Рукоятка виготовлена з металу з виступами під пальці руки забезпечуючи при цьому комфорт у використанні. На нижній та верхній частині розетки ручки є виступи для більш зручного зсування..
90.00 грн
На основі 0 відгуків.
Ручка MACO
Ручку Мaco можна встановити на будь-яке пластикове вікно, тому, що міжосьова відстань кріпильних отворів у всіх ручок однакова. Вона виготовлена з якісного матеріалу з гарною ергономікою і приємна на дотик. Рукоятка по всій довжині ручки металева з покриттям пластика. У нижній частині рукоятк..
75.00 грн
На основі 1 відгуків.
Ручка на підшипнику
Турецька компанія EVA PLAST розробила ручку для пластикових вікон та дверей з кулько-підшипниковим механізмом. Таке поєднання дає можливість плавності ходу самої ручки та надійне фіксування стержня. ..
67.80 грн
На основі 0 відгуків.
Ручка ракушка
Цей товар стане в нагоді тим хто частенько виходить на балкон покурити і всім хто хоче зробити балконні двері максимально зручними у використанні. Для того щоб виходячи на балкон ви змогли зафіксувати двері в закритому положенні вам знадобиться купити ручку і обов'язково защіпку (якщо звичайн..
30.00 грн 25.00 грн
На основі 1 відгуків.
Ручка з ключем
Щоб убезпечити свої вікна від відкривання зсередини маленькими дітьми, турецька компанія EVA PLAST в 2017 році випустила ручку з ключем - Антідитина. Рукоятка виготовлена з металу з покриттям теплого пластика, що робить ручку приємною на дотик. Кнопка в ручці оснащена надійним замком з двома ..
159.60 грн
На основі 0 відгуків.
Ручка с замком
Ручка підходить на будь-яке пластикове вікно і широко використовується у цілях підвищення безпеки відкривання, а саме: від дітей або людей похилого віку. За допомогою кнопки ручка блокується у обох положеннях (повне закриття вікна та режим провітрювання). Щоб розблокувати ручку досить вставит..
185.00 грн
На основі 0 відгуків.
Ручки ROTO
Компанія Roto, перш за все, приділяє багато уваги якості та точності виробів тому, випускаючи всю свою продукцію починаючи від ручки та петель до більш складних елементів віконної фурнітури, вони тим самим підтверджують свою німецьку якість. Дана серія ручок Roto випускається з довжиною штифт..
140.64 грн
На основі 0 відгуків.
Ручки двосторонні
Ручка складається з двох частин, одна з яких має стандартну форму й розмір, а друга має обмежені габаритні розміри. Це обумовлено тим, що зворотна сторона рами на чверть перекриває профіль. Двостороння ручка часто використовується від випадкового закриття балконних дверей маленькими дітьми аб..
200.00 грн
На основі 0 відгуків.
Ручки для вікон
У повсякденному житті навряд чи можна обійтися сьогодні без ручки до вікон та дверей. Приємно, коли ручка красива і зручна, коли вона служить надійно і довго. При її виборі не обов'язково прив'язуватися до якоїсь однієї марки, тому, що всі ручки для пластикових вікон мають однакову між осьову..
45.00 грн
На основі 0 відгуків.
Стулкові петлі
Стулкові поворотні петлі за конструктивними ознаками поділяють на регульовані та нерегульовані, які призначені для встановлення у фурнітурний паз пластикових дверей. Один комплект петель MACO складається: верхня поворотна опора 52462 куточок ножиць 12/20-9 (52487) або 1..
81.90 грн
На основі 0 відгуків.
Склопакет
Заміна розбитих склопакетів або зміна з однокамерних на двокамерний пакет повинна виконуватися з дотриманням правил установки, які невідомі звичайному обивателю. Якщо вам здається, що зняли пакет і вставили новий і все, то ви помиляєтеся. Це перша ознака майбутніх проблем. При установці склоп..
660.00 грн
На основі 0 відгуків.
Сендвіч ПВХ
Сендвіч панель — це один з будівельних матеріалів який представляє собою плиту розміром 3000 * 1500 мм, що складається з двох жорстких листів ПВХ з наповнювачем з пінополіуретану або пінополістиролу розташованого між ними. Сендвічі використовують як утеплювач, а також як заглушку у нижній час..
271.50 грн
На основі 2 відгуків.
Кутова передача MACO
Кутова передача Maco з 1 запірною цапфою (код 52513) і передача Maco з 1 ЗЦ + мікропровітрувач (код 54796) з відповідною планкою (код 25816) для вікон з ШСФ від 400 - 1650 та ВСФ від 370 - 2350 встановлюється у верхньому кутку стулки з боку ручки. З'єднується з приводом та петльовими ножицями..
73.00 грн
На основі 0 відгуків.
Кутові відкидні планки
Велика відкидна планка як MACO (kod 33460 и 33461), ROTO NT (kod 363632 и 363634), Si AUBI (kod 2460) встановлюється у нижньому кутку рами з боку відкривання стулки в яку входить запірна цапфа поворотно-відкидного запору. Для її встановлення необхідно звернути увагу на те, що вона буває лівос..
40.00 грн
На основі 0 відгуків.
Кутова передача Si
Кутова передача Siegenia VSU S-ES FH/9 і VSU S-ES FH/13 призначена для профільних систем зі зміщенням вісі фурнітурного паза 9 або 13 мм з установленим мікроліфтом. Висота стулки по фальцу для 9 - 13 системи з приводом 3 (480 - 2360 мм) і приводом 23 (365 -2360 мм). Вона встановлюється у нижн..
188.30 грн
На основі 0 відгуків.
Кутова передача ROTO
Кутовий перемикач Roto NT з 1 запірною цапфою (код 260277) встановлюється у верхньому кутку поворотно-відкидної стулки з боку ручки, а (код 260290) у нижній частині стулки пластикового вікна. Перемикач ножиць Roto NT (код 260286) з протизламною цапфою встановлюється з боку верхньої петлі у як..
87.97 грн
На основі 0 відгуків.
Куточки до ножиць
Петля є з'єднувальним елементом верхньої опори рами з ножицями вікна. На куточку є поворотний гвинт, який забезпечує надійну фіксацію. Залежно від системи 9-ї або 13-ї підбирається відповідний куточок. Усі значимі деталі слід перевіряти раз на рік на предмет надійності кріплення, а також ..
53.50 грн
На основі 0 відгуків.
Упор мікроліфта
Упор MACO використовують безпосередньо з фурнітурою MACO. Він прикручується на віконну раму з боку відкриваючої частини вікна і має вигляд "кишені" куди заходить мікроліфт. У верхній частині упору є зачепи за які фіксується універсальна балконна защіпка MACO з пластиковим носиком. ..
12.00 грн
На основі 0 відгуків.
Фальш ножиці
Фальш ножиці встановлюють виключно на поворотні пластикові вікна. З їх допомогою здійснюється з'єднання верхньої частини стулки вікна з опорою на рамі. Фрамужні ножиці не дозволяють відкривати вікно у режим відчинення стулки на 45. Для повноцінної роботи цього вузла необхідні: верхня опора зі..
55.00 грн
На основі 0 відгуків.
Фіксатор MACO
Обмежувач є невід'ємним елементом віконної фурнітури, який виконує функцію гальмування та фіксацію стулки вікна або дверей у заданому положенні, щоб уникнути пошкодження відкосів, жалюзі, рулонних штор тощо. На сьогоднішній день для вирішення проблем пов'язаних з обмеженням відкривання вікон ..
250.00 грн
На основі 1 відгуків.
Фурнітура ROTO NT
Якщо Ви не можете знайти окремі елементи поламаної фурнітури або бажаєте повністю її замінити - ми пропонуємо готові комплекти віконної фурнітури ROTO NT для дерев'яних євровікон. Для її покупки необхідно виміряти своє вікно по фальцу стулки, а також звернути увагу на тип (поворотна або повор..
898.00 грн
На основі 0 відгуків.
Штифт до верхньої петлі
Штифт верхньої петлі є сполучною ланкою рамної петлі зі створочной. Фіксація відбувається за рахунок того, що в середині отвору рамної петлі в залежності від марки фурнітури є силіконовий виступ або пружина (скоба), які фіксують штифт потрапляючи в його канавки. Форма, діаметр і конфігурація ..
12.00 грн
На основі 0 відгуків.
Шпінгалет дверний
Шпінгалет призначений для замикання верхньої та нижньої частини штульпової двері. Він встановлюється безпосередньо на пасивну частину металопластикової двері і закривається за допомогою спеціальної поворотної ручки (ФОТО 1) на самому шпінгалеті. У шпінгалеті є спеціальні посадочні місця (ФОТО..
75.00 грн
На основі 0 відгуків.
BIG PROFIT — МАГАЗИН КОМПЛЕКТУЮЧИХ

АДРЕСА:
Київ, 04074, Україна
вул. Новозабарська 2/6, код 11,
Офісний центр "РіКо"

ТЕЛЕФОН:
+38 066 00 459 00

БАНК: ПРИВАТБАНК
ЄДРПОУ: 2859807757
РАХУНОК: 26004056203827
МФО: 380269

РЕЖИМ РОБОТИ:
ПН-ПТ з 10:00 до 18:00

ВАРТІСТЬ:
від 0.11 до 4 314.30 гривень