МОВА

Карнизи для штор

Карниз на якому кріпляться штори, відіграє дуже важливу роль в декоруванні вікна. Велика їх різноманітність в нашому інтернет магазині дає можливість вибору, в основі якого має бути відповідність карниза і моделі штор загальному стилю вашого інтер'єру.

Сам же стиль карниза визначають аксесуари і комплектуючі: накінечники, кронштейни, утримувачі, кільця, та завершуючим штрихом магніти для штор. Матеріали, з яких виготовляють карнизи для штор, - це, перш за все, різні кольорові метали, дерево, пластик і навіть скло.

Підбирати карниз треба так, щоб його кінці виступали з кожного боку віконного прорізу на 20 - 25 см. Менша довжина карниза не дозволить розсунути штори, так щоб вікно було відкрито повністю. Залежно від дизайнерського рішення довжина карнизів може бути і набагато більше ширини вікна, це візуально розширить приміщення.

Каталог карнизів для штор

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Еврокарнізи
В наш час немає межі досконалості, що не оминуло таку сферу послуг як будівництво. Завдяки їїрозвитку ми бачимо знайомі нам речі тільки в більш сучасному вигляді з новими назвами. Сьогодні ми готові запропонувати однорядний і дворядний Еврокарніз самого маленького розміру, який можливо викори..
60.00 грн
На основі 1 відгуків.
Карниз для жалюзі
Карниз призначений виключно для навішування тканинної стрічки від вертикальних жалюзі. За типом збірки він підрозділяється на 89 і 127 мм. Маючи універсальне кріплення (кліпси до жалюзі), карниз може монтуватися як на вертикальну (над віконним отвором, в проріз) так і горизонтальну (на стелю,..
240.00 грн
На основі 0 відгуків.
Карниз для ламбрекену
У даний час існує безліч фірм, які виготовляють карнизи за розмірами і бажанням замовника. Щоб не помилитися при купівлі, бажано скористатися порадами професійного консультанта-дизайнера. Що стосується ламбрекенів, то вони майже завжди присутні у декоруванні вікон. Для їх навішування використ..
190.50 грн
На основі 2 відгуків.
Карниз КС
Профільний карниз КС — це дуже зручна система, що дозволяє замість трудомісткого фіксування деталей просто вщелкуватись у їх місце фіксації. Крім того, бігунки у системі КС спеціально пристосовані для вщелкування у профіль. Це дуже зручно у разі потреби збільшити кількість бігунків в профілі...
316.20 грн
На основі 0 відгуків.
Карниз Міні
Вартість вказана за 3 метри. В даний час на ринку України існує обмежений вибір алюмінієвих карнизів. Як правило, вони виконують скоріше технічну, ніж декоративну функцію. Найважливішою особливістю є застосування спеціального покриття робочої поверхні карниза, що забезпечує надлегке ковза..
540.00 грн
На основі 2 відгуків.
Карниз пластиковий
Багато людей, які зробили ремонт у квартирі і обставивши її новими меблями, все одно відчувають себе у ній незатишно, оскільки вона здається їм порожньою і холодною. За допомогою штор можна не тільки внести яскравість але і усунути навіть деякі недоліки у архітектурі квартири: наприклад, ство..
90.00 грн
На основі 3 відгуків.
Карниз СКС
Стельовий карниз СКС — це корд клік система з механічним керуванням, застосовується у якості напрямних для легких і середніх штор. Він ідеальний для виготовлення вигнутих форм, що дає можливість встановлювати його у еркер. Карниз СКС монтується на металеві кліпси до стелі, але за допомогою сп..
713.70 грн
На основі 1 відгуків.
Ковані карнизи
Всі ковані карнизи зроблені з металу, який покритий спеціальним лаковим покриттям що виключає стирання. У нашому асортименті ми зібрали колекцію найкращих європейських брендів, таких як Metablo, Büsche, Vion, Möller, SunDeco та інші відомі марки. Ці настінні карнизи бувають одинарні, подвійні..
452.73 грн
На основі 0 відгуків.
Римський карниз
Шановні покупці у нашому інтернет магазині Ви можете замовити римські карнизи за індивідуальним розміром з усіма необхідними комплектуючими для пошиття штори, при цьому у полі "Порізать за розміром" необхідно вказати: габаритну ширину та висоту з якого боку має бути управлінн..
453.00 грн
На основі 4 відгуків.
Струнні карнизи
Як відомо, про смаки не сперечаються, тому кожне вікно слід оформляти з урахуванням специфіки його форми, розміру і способу відкриття віконних рам. Для тих у кого підвісна або натяжна стеля експерти радять використовувати натяжні карнизи. Найоптимальніший та не дорогий варіант це струна для ш..
550.00 грн
На основі 4 відгуків.
Японський карниз
Останнім часом в декоруванні вікон стали дуже популярні японські штори. Їх ще називають панельними шторами або японськими панелями. Кожне полотно тканини кріпиться за допомогою стрічки липучки до спеціального рельсового механізму. Японський карниз складається з: рельсовий к..
1 390.56 грн
На основі 2 відгуків.
BIG PROFIT — МАГАЗИН КОМПЛЕКТУЮЧИХ

АДРЕСА:
Київ, 04074, Україна
вул. Новозабарська 2/6, код 11,
Офісний центр "РіКо"

ТЕЛЕФОН:
+38 066 00 459 00

БАНК: ПРИВАТБАНК
ЄДРПОУ: 2859807757
РАХУНОК: 26004056203827
МФО: 380269

РЕЖИМ РОБОТИ:
ПН-ПТ з 10:00 до 18:00

ВАРТІСТЬ:
від 0.11 до 4 314.30 гривень