МОВА

Акції на комплектуючі BIG PROFIT

Вид: Список / Сітка
На сторінці:
Сортування:
Блокіратор вікна
Через двері, як правило, у квартиру проникають і непрохані "гості". Причому це відбувається найчастіше вдень, коли вдома нікого немає. Багато власників приватних будинків досить часто стикаються з проблемою зламування пластикових вікон. Лише у 2014 році до нас звернулися 48 осіб, у яких відкрили ..
72.22 грн 55.00 грн
Відгуків: 4
Замок від злому вікон
Спантеличені питанням як уберегти пластикові вікна від злому? У нашому магазині Ви знайдете ефективне рішення! Щоб надійно захистити вікна та двері необхідно встановити всього два таких протівовзломних сталевих замка. У порівнянні з аналогами ці блокіратори мають металеві прокладки, а також с..
188.89 грн 155.00 грн
Відгуків: 0
Бігунок для жалюзі
Бігунок здійснює поворот тканинної стрічки навколо осі, а також її переміщення в потрібному напрямку, ну і звичайно ж утримує саму тканину (фото 2). Між собою вони з'єднуються дистанційною пластинкою (фото 3). Бігунки підходять на всі вертикальні карнизи V10 з шириною стрічки як 89 мм так..
7.50 грн 6.00 грн
Відгуків: 1
Велосипедний замок
Замок призначений для забезпечення основного або додаткового захисту велосипедів або інших двоколісних засобів. Його міцність досягнута шляхом використання сталевого троса, а ПВХ-покриття запобігає пошкодженню поверхні велосипеда. Наявність металевої скоби з відповідною планкою у моделі Abus ..
110.00 грн 77.00 грн
Відгуків: 1
Металеві кишені
Якщо у Вас на вікнах встановлена москітна сітка з профілю 12 * 24 мм, і Ви постійно стикаєтеся з проблемою поломки кріплень тоді Вам не обійтися без металевих кишень. Використовуючи такий вид кріплення, Ви назавжди позбавитеся від цієї проблеми. Металеві кишені, як і пластмасові, прикручують ..
30.00 грн 25.00 грн
Відгуків: 0
Заглушки на вікна
Для пластикових вікон, якими з якихось причин Ви перестаєте користуватися, їх можна заглушити спеціальною віконною розеткою. Якщо потрібно відкрити таке вікно тоді відкриваємо кришечку (Фото 2) і вставляємо ручку, якою відкриваємо дане вікно. Розетка віконної ручки використовується ще у якост..
180.00 грн 170.00 грн
Відгуків: 0
Бігунок з роликом
Такими роликами комплектується гнучкий карниз перетин профілю, якого нагадує двутавр. Цей бігунок оснащений двома маленькими рухливими роликами, що забезпечують рух і ковзання по профілю карнизу. Ролик призначений тільки для легких штор загальною вагою до 2.5 кілограм. Якщо вага штори перевищ..
2.00 грн 1.62 грн
Відгуків: 0
Підшипник CX
Вибір відповідного підшипника є основним елементом правильного та безпечного функціонування шасі. Ремкомплекти CX для автомобілів виготовляються з метою безпеки та комфорту їзди, а також зручності та легкості встановлення. Ремкомплекти Complex Automotive Bearings для легкових автомобі..
30.00 грн 24.00 грн
Відгуків: 0
Заглушка 20*25 мм
Буває так, що після ремонту квартири або переїзду на нове житло втрачається багато дрібних деталей і речей, які служили нам довгі роки. Цього разу ми говоримо про заглушки на горизонтальні жалюзі. Після закінчення деякого часу вони зсихаються, тріскаються від впливу навколишнього середовища і..
3.00 грн 2.00 грн
Відгуків: 0
Мотузки
Вартiсть вказана за 1 погонний метр. Капроновий шнур є невід'ємною частиною горизонтальних жалюзі, за допомогою, якого здійснюється опускання і підйом жалюзі. Чому капрон? Тому, що він володіє високою еластичністю в кілька разів вищою ніж еластичність шовку, а також є стійким до стирання...
3.00 грн 2.50 грн
Відгуків: 3
Накладки на петлі
По суті всі деталі та механізми фурнітури приховані від очей усередині вікна, а на видимих деталях вікна (верхні та нижні петлі) встановлюються спеціальні декоративні накладки потрібного кольору. Вони бувають різні за розміром і формою, це залежить від марки фурнітури. Види накладок н..
40.50 грн 35.00 грн
Відгуків: 2
Гачок для жалюзі
Гачок слугує з'єднуючим елементом механізму управління жалюзі з пластиковою тростиною. Він виготовлений з якісного пластика з посиленою товщиною стінок шестикутника 1.2 мм і діаметром з'єднувальної голівки 3.0 мм. Дані гачки підходять на всі види горизонтальних жалюзі. Щоб вони довго служили ..
3.60 грн 3.00 грн
Відгуків: 1
Механізм управління
Механізм виконує дві функції, поворот алюмінієвої стрічки і утримування її при підйомі або опусканні у потрібному положенні. Механізм (Фото 1) складається з двох частин: черв'ячна передача і ролик. У черв'ячної передачі є два дзеркальних паза, куди і вставляється відповідна частина з роликами..
30.00 грн 25.00 грн
Відгуків: 0
Ручка ракушка
Цей товар стане в нагоді тим хто частенько виходить на балкон покурити і всім хто хоче зробити балконні двері максимально зручними у використанні. Для того щоб виходячи на балкон ви змогли зафіксувати двері в закритому положенні вам знадобиться купити ручку і обов'язково защіпку (якщо звичайн..
30.00 грн 25.00 грн
Відгуків: 1
Фіксація жалюзі
Нижня фіксація до жалюзі являє собою чотири пластикових кріплення, два з яких заглушки і два куточка з отворами під шурупи. Принцип роботи, яких заснований на з'єднанні між собою куточка і заглушки, що підвищує комфорт використання на поворотно-відкидних стулках. Заглушки одягаються з обох ст..
12.60 грн 10.00 грн
Відгуків: 1
 • Бігунки для карнизів
 • Нижня фіксація жалюзі
 • Механізм для римських штор
 • Механізм для рулонних штор
 • Підшипники NTN
 • РолСістем
 • Балконна защіпка
 • Віконні ручки
 • Накладки на віконні петлі
 • Захист вікон від злому
 • Віконний фіксатор MACO
 • Підшипники Complex Automotive Bearings
BIG PROFIT — МАГАЗИН КОМПЛЕКТУЮЧИХ

АДРЕСА:
Київ, 04074, Україна
вул. Новозабарська 2/6, код 11,
Офісний центр "РіКо"

ТЕЛЕФОН:
+38 066 00 459 00

БАНК: ПРИВАТБАНК
ЄДРПОУ: 2859807757
РАХУНОК: 26004056203827
МФО: 380269

РЕЖИМ РОБОТИ:
ПН-ПТ з 10:00 до 18:00

ВАРТІСТЬ:
від 0.11 до 4 314.30 гривень